Pärnu Kunstinädala avab erakordne vabaõhukontsert

Sven Grünbergi autorikontsert „Hingus”

Sven Grünbergi autorikontsert „Hingus”
When: 18:00
Price: 15.90 - 40.90 EUR
Pärnu Kunstinädala avab erakordne vabaõhukontsert! Taavi Kerikmäe ja Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambli esituses tuleb ettekandele Sven Grünbergi 40 aastat tagasi avaldatud kultusalbum „Hingus“.
Sven Grünbergi looming haakub nii Pärnu Kunstinädala kuraatoriteemaga “Elulõng – Aja Absurd” kui ka kogu kunstinädala sündmustega, kus lisaks visuaalkunstidele on esindatud etenduskunstid ja mitmed muud vormid. Ka Grünbergi heliloomingu mõjule on kaasa aidanud just sümbioos erinevate kunstiliste väljundite vahel. Ta on teinud mitmekülgset koostööd mitmete kunstnikega, eeskätt Kaarel Kurismaa, aga ka Tõnis Vindi ja Leonhard Lapiniga, kes olid tema albumite kaanekujunduste autorid.
Varasemalt on „Hingust“ esitatud kolmel korral kontserdisaalis, kunstinädala raames toimub kontsert vabas õhus, mis loob sündmusele ainulaadse atmosfääri.
Kontserdil kõlab Grünbergi varane elektrooniline muusika ja laiemale publikule tuntud muusika filmist „Hukkunud Alpinisti hotell“. Kontsert toimub koostöös Eesti Kontserdiga.
Vaata piletiinfot Piletilevi lehelt.
Share

You might also like:

Estonian Association of Art Schools. Workshop ‘This Is Not Piip Tuut’
Estonian Association of Art Schools. Workshop ‘This Is Not Piip Tuut’

Together with students and passers-by, uncanny connections between stencils, colours and people will be created using spray paint

11:00-14:00
free
Mauri Gross. Tour of the exhibition ‘Family’
Mauri Gross. Tour of the exhibition ‘Family’

Lush undergrowth and flower motifs are intertwined with monochrome minimalism series

15:00
free